CJELOŽIVOTNO OBRAZOVANJE

SVEUČILIŠTE U SLAVONSKOM BRODU

1 | 2 | 3 | 4

Upisi za Program pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičke izobrazbe

Upisi za Program pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičke izobrazbe će se obavljati online, slanjem skeniranih dokumenata (skenirati na računalu).
Krajnji rok za slanje dokumenata je 15. studenog 2021. godine u 12:00 sati.

U prilogu Vam dostavljam Upisni list, Matični list te Ugovor, molim Vas da iste ispunite, potpišete i vratite skenirane.

Osim dokumenata koji se nalaze u prilogu za upis je potrebno dostaviti sljedeće dokumente

• presliku diplome o završenom preddiplomskom ili diplomskom studiju ili svjedodžbu o odgovarajućoj stručnoj spremi (preslika)
  • presliku rodnoga lista
  • presliku domovnice
  • životopis
  • 2 fotografije (3,5 x 4,5 cm) - dostaviti prilikom prvog dolaska ili poslati poštom
  • uplatnicu od 200,00 kuna za upisninu na IBAN: HR0923400091111084627, poziv na broj: 183-OIB pristupnika, opis plaćanja: troškovi upisa za PPDMI
  • uplatnicu od 7.300,00 kuna za troškove izvođenja Programa (školarina) na IBAN: HR0923400091111084627, poziv na broj: 310-OIB pristupnika, opis plaćanja: troškovi školarine za PPDMI. Školarina se može platiti jednokratno ili u ratama (ne više od šest rata) putem POS sustava na Trgu I. B Mažuranić 2, Slavonski Brod, korištenjem Maestro/Visa kartice PBZ tekućeg računa ili Visa Premium kartice.

Izvođenje programa počinje 20. studenog 2021. godine. Nastava će biti organizirana u zgradi Sveučilišta u Ulici Ivana Gundulića 20 u Slavonskom Brodu ili uživo (subotom) ili kao nastava na daljinu, ovisno o postojećoj epidemiološkoj situaciji, organizacijskim mogućnostima i vrsti kolegija, te uz poštivanje svih važećih epidemioloških mjera. Raspored predavanja s potrebnim uputama ćete dobiti pravovremeno putem e-pošte.

Matični list (PDF)

Ugovor (PDF)